ÖĞRENCİ KONSEYİ SEÇİMİ ADAYLARI HAKKINDA

Yükseköğretim Kurumunun 21.10.2016 tarih 65763 sayılıyazısı gereği,  2016-2018 dönemi yükseköğretim kurumlarında öğrenci konseyi üyelerinin belirlenmesi ve organlarının oluşturulması için öğrenci konseyi seçimlerinin yapılması kapsamında Üniversitemiz Bölüm/Program/Anabilim Dalı, öğrenci temsilcisi adaylarının isimleri aşağıdaki listede sunulmuştur.

 

 

İŞLETME FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ TEMSİLCİ ADAYLARI

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Yasin COŞKUN

Şevval DEMİR

Tolunay ŞENOL

Mevlüt Anıl KENGER

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Orhan YAMAÇ

Nurullah AKKOYUN

İŞLETME BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Sinem ÖZDEMİR

Rasim ÖZKAN

Ezgi Merve ÇARPAR

Mesutcan CİVELEK

ULUSLARARASI TİCARET BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Rana Gülenay PARA

Kutluhan AYDIN

Fahrettin KURT

EKONOMİ VE FİNANS BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Mehmet UZUNER

Abdülsamed BALCI

Fatma Nur ÇETİN

Nevzat ÖZDEMİR

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ TEMSİLCİ ADAYLARI

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Nesrin TAZEGÜL

Paşa ÇİÇEKLİDAĞ

Mehmet Miraç AKÇA

Elçin ALTUNTAŞ

İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

İrem KAYA

Oğuzhan ÇELİK

İrem Ayşe ÇARPAR

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

Mehmet BİR

Dilan BARTAN

METALURJİ VE MALZEME BİLİMİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYI

Hakan PEHLİVAN

EĞİTİM FAKÜLTESİ BÖLÜMLERİ TEMSİLCİ ADAYLARI

MATEMATİK VE FEN EĞİTİMİ BÖLÜMLERİ TEMSİLCİ ADAYLARI

MATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Ali KADEMLİ

Ayşe SERİN

FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Zahide BADAK

Kübra KIVRAK

EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ TEMSİLCİ ADAYLARI

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Sultan GEDİK

Faruk CANSEVEN

Mustafa AY

 

 

 

 

 

 

 

TIP FAKÜLTESİ TEMSİLCİ ADAYLARI

 

Abdullah AĞAÇ

 

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ANA BİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Ceyhun YAMAN

 İskender GÖKTAŞ

SOSYAL BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ANA BİLİM DALLARI TEMSİLCİ ADAYLARI

ULUSLARARASI TİCARET ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Aliye Nur DEMİROĞLU

İŞLETME YÖNETİM VE ORGANİZASYON ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Erhan ER

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE OTELCİLİK ANABİLİM DALI TEMSİLCİ ADAYLARI

Sebahattin ACAR

ALTSO MESLEK YÜKSEKOKULU POGRAMLARI TEMSİLCİ ADAYLARI

BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Gülseren ESEN

Selim ATEŞ

Bekir Can ÖZTÜRK

Ahmet ŞARABLI

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Ali ÜLGER

Aykut AKSAY

ALTSO TURİZM MESLEK YÜKSEKOKULU POGRAMLARI TEMSİLCİ ADAYLARI

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLĞİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Furkan ÇEK

Mehmet Can DEMİREL

Koray ATABAY

Hasan Can UYGUN

Yeşim YILDIZ

Muhammed Ali BOZKURT

İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Hasan YILDIZHAN

Abdulkadir KENÇTOĞMUŞ

Burak TÜRKMEN

AKSEKİ MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAMLARI TEMSİLCİ ADAYLARI

ORMANCILIK VE ORMAN ÜRÜNLERİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYI

Mustafa YILDIRIM

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYI

Selda ŞAŞIRMAZ

KONTROL VE OTOMASYON TEKNOLOJİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYI

Alihan YILMAZ

MOBİLYA VE DEKORASYON PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYI

Hasan EHLİZ

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Esra ACAR

Ehsane BUHARA

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Oğuzhan DEMİR

Murat YILDIRIM

Murat ŞAHİN

Buse TOPTAŞ

ELEKTRİK PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Osman ALAYBAY

Özdinç KARADENİZ

Bünyamin ÇINAR

GAZİPAŞA MRB MESLEK YÜKSEKOKULU PROGRAMLARI TEMSİLCİ ADAYLARI

TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Süleyman OĞUL

Hüseyin GÖK

İKRAM HİZMETLERİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Ahmet AŞKIN

Serdal UĞUR

BAHÇE TARIMI PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Emine SEFER

Fatih AKSOY

Zahide SERTGÖZ

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI TEMSİLCİ ADAYLARI

Sait KURUTAN

Necibe KARA

Eski Site