ALKÜ PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM

  • Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
  • 25 June, 2021

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi’nde (ALKÜ) farklı birimlerde görev yapan idari amirler ile idari personellere yönelik Hizmet İçi Eğitim düzenlendi.

ALKÜ İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi (İİBF) Konferans Salonu’nda düzenlenen programın açılışı Rektör Prof. Dr. Ekrem Kalan’ın katılımıyla gerçekleşti. Programın açılışında konuşan Rektör Kalan, Üniversite yönetimi olarak tüm akademik ve idari personelin kişisel gelişimine büyük önem verdiklerini ve farklı zamanlarda farklı konularda eğitimler düzenlendiklerini söyledi. Kalan, “Kurum içi ve kurum dışı düzenlenen hizmet içi eğitimlerle birlikte üniversitede hizmetin kalitesini de artırmayı hedefliyoruz. Bizlere bu konuda destek veren Sayın Yükseköğretim Kurumu Başkanlığı İç Denetim Birim Başkanı Suat Aksu’ya teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Yükseköğretim Kurumu Başkanlığı İç Denetim Birim Başkanı Suat Aksu tarafından verilen eğitimde, mali konularda iş ve işlemlere yönelik değişen mevzuat hükümleri çerçevesinde bilgiler aktarıldı. ALKÜ Personeline yönelik düzenlenen eğitim 2 gün sürdü.

Programın ardından Rektör Kalan, Aksu’ya Alaiye’den Alanya’ya adlı kitabı hediye etti.